4 solide møbler, lasteevne: 600 kg (1323 lbs), overflade: hvid, ⌀25 mm (63/64″), version: standard, B571-25-WH. Justerbar fod til bordben, møbelben, skabsfødder og meget mere, af Kojima (Japan)
På lager
Beskrivelse
4 stykker robust møbeljustering, lavet af robust polyacetal (POM), overflade: hvid, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm (63/64″), version: standard, bæreevne: 600 kg (1323 lbs)
Brug:
Justerbar fod til bordben, møbelben, skabsfødder og meget mere.
Robust møbeljusterer, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm, fra Kojima, bæreevne: 600 kg (1323 lbs), hvid, version: standard. Anvendelseseksempel
Robust møbeljusterer, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm, fra Kojima, bæreevne: 600 kg (1323 lbs), hvid, version: standard. Eksempel på anvendelse
Den monteres på overfladen og kræver derfor ikke tidskrævende fræsning eller behandling af møblerne.
Justeringsområdet på 5 mm (13/64″) hjælper med at kompensere for små ujævnheder i gulvet og holde møblerne stabilt justeret.
Robust møbeljusterer, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm, fra Kojima, bæreevne: 600 kg (1323 lbs), hvid, version: standard. Applikationseksempel ved bordet
På grund af sit kompakte design med ⌀25 mm (63/64″), passer B571-25-WH justerbar fod godt med bordben, skabsben, sokler og små møbelkonstruktioner.
Denne genstand er standardversionen.
Robust møbeljusterer, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm, fra Kojima, bæreevne: 600 kg (1323 lbs), hvid, version: standard. Fås i 2 overfladefarver, i 3 diametre og i 3 finisher
De højkvalitets B571-25-WH møbeljusteringer er ideelle til blandt andet:
  • Bord
  • skab
  • Sofa
  • Hyldefødder
  • Sokle
  • Små møbler
  • Indbyggede møbler
  • Ben
  • møbelben
  • Kabinetfødder
Materiale:
  • B571-25-WH møbeljusteringerne er lavet af robust polyacetal (POM)
Overflade:
  • hvid
  • Hvide overflader formidler en ren og moderne æstetik
Montage:
  • Fastgørelsen sker med pan-hovedskruer ⌀3,5 mm skruer (ikke inkluderet)
  • B571-25-WH justerbare fod har to monteringshuller med en afstand på 10 mm (25/64″). Monteringshullerne er ⌀3,6 mm (9/64″) i diameter
Robust møbeljusterer, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm, fra Kojima, bæreevne: 600 kg (1323 lbs), hvid, version: standard. Samlingstegning
Robust møbeljusterer, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm, fra Kojima, bæreevne: 600 kg (1323 lbs), hvid, version: standard. samletegning
Ejendomme:
  • Version: Standard
  • Vægt: 7g
  • Lastekapacitet (bærekapacitet): 600 kg (1323 lbs) – for 4 stykker
  • Diameter: ⌀25 mm (63/64″)
  • Fås i 2 overfladefarver: hvid og sort
  • Fås i 3 diametre: ⌀ 19 mm, ⌀ 25 mm og ⌀ 40 mm
  • Fås i 3 versioner: standard, med tværfordybning og med filtpude
  • Nem installation, stabil
  • Til indendørs brug
  • Overflademonteret montering uden at bearbejde trædelen
  • Justeringsområde: 5 mm (13/64″)
  • Velegnet til små og svært tilgængelige monteringsområder
  • hvid
  • robust, let
  • Høj mærkekvalitet fra Kojima (Japan)
For flere dimensioner og detaljer , se teknisk tegning.
Dimensionerne:
  • Diameteren på møbeljusteringen: ⌀25 mm (63/64″)
  • Højde: 10 mm (25/64″)
  • Bredde: 10 mm (25/64″)
  • Justerbar hættehøjde: 13 mm (33/64″)
Robust møbeljusterer, B571-25-WH, diameter: ⌀25 mm, fra Kojima, bæreevne: 600 kg (1323 lbs), hvid, version: standard. Teknisk tegning
Inkluderet:
  • 4 dele Møbeljusterer B571-25-WH lavet af robust polyacetal, hvid, 25 mm (63/64″), Version: Standard